“Vij ju marr, çoma lokacionin”, telefonata në studio që shkaktoi shumë të qeshura

“Vij ju marr, çoma lokacionin”, telefonata në studio që shkaktoi shumë të qeshura

Në mesin e mysafirëve të ftuar në emision “Era Verë” në T7, ishte edhe politikanja Donika Kadaj – Bujupi dhe psikologja Mimoza Sopaj.

Pos rrëfimeve që ato bën gjatë bisedës me moderatorët, iu nënshtruan edhe një sfide gjatë emisionit.

Sopaj në telefon mori një mik të përbashkët dhe me shaka i tregoi se gjoja ajo dhe Kadaj – Bujupi kanë problem me veturën. Për këtë, miku i tyre nuk hezitoi t’i ndihmojë.

“Vi ju marrë, qoma lokacionin edhe unë direkt vi aty”, u shpreh miku i Sopaj dhe Kadaj – Bujupi.

Për më shumë ndiqeni videon më poshtë.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë