Fjolla Morina shfaqet atraktive me pozat para pasqyrës

Emri i këngëtares Fjolla Morina është njëri ndër emrat më të lakuar në show-bizin shqiptar.

Ajo vazhdon të komentohet për shkak të pozave atraktive që ndan me ndjekësit e saj.

Së fundmi këngëtarja në disa fotografi të cilat i ka publikuar në Instagramin e saj shihet me flokët e kapura dhe të prera balluke si dhe e veshur me një fustan të zi të ngushtë i cili ia ka vënë në pah linjat trupore.

Imazhet e publikuara janë pëlqyer mjaft shumë nga ndjekësit e saj ka marre me qindra komente pozitive.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë