Don Xhon premton se do të blejë një avion privat

Pas veturave luksoze, Reperi Don Xhon ka thënë se do të shpenzojë miliona të tjera për të blerë një avion privat.

Teksa ka publikuar një foto në Instastoryn e tij ai ka thënë se “Këtë vit do ta blejë këtë. Mbani mend fjalët e mia”, ka shkruar ai krahas fotos.

Don Xhon është njëri ndër reperët më të kërkuar në skenën muzikore. Ai vazhdimisht po sjell projekte të reja muzikore.

Ndërsa kënga e fundit e tij e lansuar është “Katile” e cila ka grumbulluar me mijëra klikime në Youtube si dhe protagonist e videoklipit është e shumëpërfolura modelja, Megi Pojani.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë