Donaldi do të ‘çmendet’ kur do t’i shohë këto imazhe të Beatrix, duket mahnitëse

Beatrix Ramosaj duket e mahnitshme në imazhet e reja.

Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj është kthyer në një nga emrat më të komentuar në mediat rozë që kur u bën pjesë e Big Brother VIP.

Ndonëse nuk arriti as në finale, Beatrix për aq javë sa ishe pjesë e spektaklit mori vëmendje të madhe madje edhe krijojë një lidhje dashurie me aktorin, Donald Veshaj me të cilin u nda menjëherë pas përfundimit të BB VIP.

Por, krahas kësaj këngëtarja ka vazhduar të lansoj projekte muzikore madje edhe është mjaft aktive në rrjete sociale.

Beatrix në secilën postim që bën kujdeset që të duket atraktive dhe në formë të mirë, e njëjtë ka vepruar edhe së fundmi kur ndaj disa imazhe të reja në llogarinë e saj në Instagram.

E veshur me një bluzë të bardhë mbi të cilën kishte vendosur një shami të kuqe dhe një palë syze dielli të bardha, këngëtarja nga Kosova duke plot shkëlqim.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë