Policia e Kosovës e dënon Don Xhonin

Reperi Don Xhoni thotë se është dënuar nga Policia e Kosovës për parkimin e veturës së tij në vendin e posaçëm të personave me nevoja të veçanta.

Reperi thotë se parkimin e ka bërë vetëm sa për foto, por thotë se është njeri dhe gabon.

Tutje, ai shfryhet ndaj mediave që raportuan veprimin e tij. Sidoqoftë, ai e ka pranuar gabimin që e ka bërë.

Më poshtë mund të lexoni reagimin e tij të plotë:

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë