Ryva fotografohet vetëm në bikini gjatë pushimeve, vë në pah trupin e saj si ‘peshk’

Ryva Kajtazi, vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Ani pse karrierën e nisi si aktore, ajo më shumë famë mori që kur nisi të merrej me muzikë, shkruan ORAinfo.

Në fillim ajo i kushtoi më shumë rëndësi familjes dhe rritjes së dy fëmijëve të saj.

Se fundmi këngëtarja po i kalon pushimet në bregdetin e Turqisë. Nga atje ajo ekspozon turpin e saj vetë në bikini.

Më këto imazhe, Ryva tregon se është ndër nënat me të bukura në estradën shqiptare. /ORAinfo/

 

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë