Si fëmijë e me revole në dorë, Don Xhoni publikon fotografi të para 14 viteve

Reperi Don Xhoni, vazhdimisht qëndron në qendër të mediave rozë.

E kjo për shkak të jetës së tij personale dhe asaj profesionale, shkruan lajmi.net

Së fundmi reperi është mjaft aktiv në rrjete sociale, ku vëmendje ka marrë një postim i tij.

Në InstaStory ai ka publikuar një imazh të tij të realizuar në vitin 2007-2008 ku shfaqet me një armë në dorë.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë