‘Iftari me pite sot’, Leonora publikon pamje duke gatuar

Leonora Jakupi mbetët njëra nga emrat më të njohur të muzikës në Kosovë.

Duke qenë se vazhdimisht ka qenë pjesë e ekranit si artiste e mirëfilltë, ajo ka qenë gjithmonë e pëlqyer nga publiku i saj besnik, shkruan ORAinfo.

Me kalimin e viteve ajo ka ndryshuar si në pamje ashtu edhe në stilin e veshjes dhe pamjes.

Madje, Leonora me kalimin e viteve vetëm sa është zbukuruar edhe me shumë.

E për tu dukur sa me bukur, këngëtarja kujdeset shumë për vetën e saj.

Ajo se fundmi ka publikuar një imazh ku shfaqet duke gatuar.

‘Iftari me pite sot’, ka qenë përshkrimi qe Leonora i ka bërë fotos ku shfaqet duke gatuar për iftar. /ORAinfo/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë