Learta del për kafe, kështu mundohet t”i mbulojë kilet e tepërta

Learta Jakupi vazhdon të jetë emër shumë i njihur në show-bizzin kosovare.

Ajo vazhdon të jetojë një jetë të luksit, duke qenë se është pjesë e një familje të njohur, shkruan ORAinfo.

Learta, është një grua shumë e angazhuar, pasi përveç biznesit të saj privat, ajo kujdeset edhe për fëmijët e saj.

Mirëpo, ajo asnjëherë nuk e lë e anash as vetën e saj. Shpesh del të shijojë edhe ditën dhe kohën e mirë.

Së fundmi ajo postuar një foto ku shihet e veshur me rroba të gjëra, duke i mbuluar kështu kilet e tepërta./ORAnfo/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë