Blihet unaza! Fejohen Einxhel dhe Dagz?

Ata janë duke jetuar ditët më të lumtura së bashku.

Einxhel dhe Dagz janë një ndër çiftet e preferuar të publikut dhe jo vetëm.

Por duket se ndonse të gjithë po flisnin se u ndanë, ata kanë marrë një hap të rëndësishëm.

Pak më parë Einxhel ka publikuar një unazë ku shkruan: në çdo rrahje zemre! Por a është kjo një dhuratë nga Dagz?

Einxhel nuk ka dhënë më shumë detaje rreth kësaj edhe pse, fansat e tyre janë bërë shumë kurioz.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë