Afrona hap qendër estetike, me pamjen e saj po bën “dritë”

Afrona Dika është një blogere kosovare shumë e njohur.

Por, ajo namin më të madh e bëri, që kur u martua me këngëtarin e njohur, Blero, shkruan ORAinfo. Çifti në fjalë janë shumë të lumtur së bashku, ani pse shumicën e kohës janë të ndarë.

Kjo për faktin se Afrona jetën dhe profesionin e saj e ka më shumë të zhvilluar në shtetin zviceran.

Afrona se fundi ka hapur një qendër estetike në shtetin zviceran, ku duket se është mjaft e kënaqur me suksesin e arritur.

Natyrisht, pasi që ka bëjë më të bukuren, Afrona kujdeset shumë për pamjen e saj. Shikoni sa bukur është veshur.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë