Si asnjëherë me parë, Donika Kadaj – Bujupi shfaqet me një stil unik

Ish deputetja, Donika Kadaj-Bujupi, është shfaqur shumë elegnate.

Ajo në llogarinë e saj Instagram, ka shpërndarë disa fotografi më ndryshe se herave të tjera.

Me shallin në kokë dhe fustanin e zi, ajo duket e mrekullueshme, mirëpo ajo që bije më shumë në sy është mbishkrimi që e shoqëronte fotografinë e saj.

Duke treguar për një Donikë tjetër, e cila është e suksesshme dhe e zonja ajo ka dashur që të frymëzoj shoqërinë tonë për të ndjekur ëndrrat e tyre shkruan kosovarja.

“Sot po ju njoftoj me një Donikë tjetër, fotografen e kësaj fotoje. Donika një grua e re e nga një qytet i vogël, po sfidon cdo barrierë të kohës duke e drejtu suksesshëm biznesin e saj. Storie të tilla janë copëza të rëndësishme që e bëjnë shoqninë tonë frymëzuese për me i ndjek andrrat tona. “- ka shkruar ajo në postim.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë