I riu nga Malisheva çethet në mes të borës dhe më pas hidhet në pishinë (Video)

Një i ri nga Malisheva ka sfiduar motin e ftohtë.

Në mes të borës dhe të ftohtit ai shihet duke prerë flokët, ndërsa më pas hidhet në një pishinë e cila gati sa nuk ishte e ngrirë nga temperaturat e ulëta.

Për më shumë shihni videon e sfidës së këtij të riu nga Malisheva.

/Magazina.al

VIDEO

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë