Remzia si “çikë” e re, me këtë stil do ta lë pa fjalë burrin e saj

Remzie Osmani, është njëra nga artistet më të dashura për publikun.

Ajo vazhdimisht ka qenë aktive me këngë dhe projekte të reja duke i shpërblyer kështu adhuruesit e saj besnik, shkruan ORAinfo.

Së fundmi ajo ka qenë pjesëmarrëse në programet festive të cilat janë mbajtur në fundvit.

E duke qenë se është shumë aktive në koncerte të shumta, ajo këto ditë ka gjetur kohë të lirë për vetën dhe bashkëshortin e saj.

E Veshur me shumë stil, ajo ka pozuar krah burrit të saj, ku shihet në rrugët e një qytet evropian./ORAinfo/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë