Ky është banori që u eliminua sonte nga Big Brother

Eltioni nuk do të jetë më pjesë e shtëpisë së Big Brother Albania VIP

Eltioni i ka dhënë fund aventurës në këtë shtëpi, pasi që sot është eliminuar nga Big Brother Albania me votat e publikut.

Në nominim ishin Iliri, Eltoni dhe Arbëri.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë