Syri i keq mos i paftë, Learta publikon imazhin me të ëmbël të familjes së saj

Learta Jakupi, padyshim që është femra më e komentuar në show bizz.

Që kur ajo është bërë nusja e familjes së njohur të këngëtares, Shyhrete Behlulit, ajo gjithmonë ka qenë në qendër të vëmendjes, shkruan ORAinfo.

Duke qenë se është shumë aktive në rrjetet sociale, Learta shpesh poston edhe foto më personale të saj në ditë të veçanta.

Ajo se fundmi ka sjell disa imazhe ku shfaqet në shoqëri të burrit dhe dy fëmijëve të saj.

Të kombinuar bukur në veshje, Learta sjell imazhin me të bukur të familjes së saj.

Syri i keq mos i paftë. /ORAinfo/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë