Adelina Tahiri po bëhet nënë për herë të dytë, ky postim zbulon gjithçka

Adelina Tahiri ngacmon imagjinatën e fansave të saj me fotografitë e fundit

Këngëtarja, Adelina Tahiri së fundmi ka postuar disa fotografi në ‘Instagram’, teksa e ka ngacmuar imagjinatën e ndjekësve të saj.

Tahiri po qëndron së fundmi në Stamboll dhe fotografitë i ka postuar në një restorant atje.

“Me Lajme te mira”, me lajme të mira ka shkruar ajo krahas fotografive.

Mirëpo, ky shkrim ka ngjallur kureshje të fansat e saj, duke i bërë ata të mendojnë se a po sjellë këngëtarja një projekt të ri apo është shtatzënë.

Se çfarë do të sjell artisjta mbetet të shihet.

Ndryshe, Adelina Tahiri është e martuar dhe ka një djalë të quajtur, Jon.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë