Brenda dhomës së Leonora Jakupit

Leonora Jakupi, vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Këngëtarja nga Drenica, është duke shijuar suksesin e këngëve të saj të cilat i ka publikuar ditë më parë, shkruan ORAinfo.

Ajo gjithmonë është përfolur për jetën e saj personale, por edhe luksin me të cilin rrethohet.

Leonora se fundmi ka publikuar një imazh të bukur ku shfaqet duke pirë kafe.

Ani pse thuajse askush nuk e di si duket shtëpia e këngëtares, ne prezantojmë pak nga dhoma e gjumit dhe këndi i saj më i preferuar.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë