Nora shfaq më shumë se që duhet në fustanin me rrjetë

Nora tregon më shumë se që duhet në veshjen rrjetë.

Nora Istrefi ka realizuar një set fotografik.

Këngëtarja kosovare e cila pëlqehet për muzikën që lanson ndër vite ka postuar disa fotografi të reja në instagram.

Janë linjat trupore ato që Norën e kanë vënë përherë në fokus të mediave rozë, ndaj edhe në fotot e radhës Nora s’ka se si të mos jetë në qendër të vëmendjes.

Këmbën mbi këmbë është poza e parë që ka marrë këngtarja duke tërheqë mjaftueshëm vëmendje me ekspozimin e këmbëve të gjata e të rrezitura.

Pastaj vazhdoi me pozat tjera e veshur me fustan të bardhë e getet rrjetë secila më atraktive se tjetra.

Ndryshe, kënga e fundit është bashkëpunimi me Melindën dhe Gjikon me titull “Ay Caramba” ku mori 17 milionë klikime në youtube.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë