Dalin pamje të reja të Marinës me të bijën

Publikohen edhe disa foto të reja nga Marina Vjollca me të bijën.

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë.

Ata kanë vendosur që vajzën ta quajnë Marget, një bashkim i emrave të të dyve.

Fotot e para të Marget i shpërndanë prindërit e saj, por që s’kanë munguar as postimet nga tezja, Luana Vjollca.

Ajo ka ndarë disa foto në Instastory, ku Marget i prek dorën e po ashtu ka ndarë foto me Marinën duke i mbajtur dorën.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë