Transformim se jo mahi, a po e njihni për cilën politikane të njohur kosovare është fjala?

Ka qenë njëra ndër deputetet me të zëshme në Kuvendin e Kosovës.

Fjala është për ish-deputeten e AAK-së dhe VV-së, Donika Kadaj-Bujupi.

Ajo në zgjedhjet e fundit nuk ka qenë në garë për deputete.

E larg politikës, Donika po vazhdon të merret me aktivitet sportive, duke humbur goxha kilogram, përcjell ORAinfo.

Linjat e saj trupore tani do t’i dëshironin edhe vajzat e reja.

Donika shfaqet aktive edhe në rrjetet sociale ku bën postime nga përditshmëria e saj.

Ajo kohëve të fundit ka pësuar një transformim të madh në pamjen e saj. Këtë e dëshmon edhe në imazhin e fundit.

Me flokë të paluara për koke dhe e grimosur me shije, Donika po duket person krejt tjetër.

A po e njihni? /ORAinfo/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë