Me këtë fustan ka shkuar në dasmë Remzie Osmani

Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani e cila me këngët dhe praqitjet e saj u bë qe nga fillimi një ndër më të preferuarat, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private që nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Këngëtarja çdo herë publikon pamje nga përditshmëria e saj, duke sjell pamje edhe nga dasmat në të cilat merr pjesë.

Ajo se fundmi ka marrë pjesë në një aheng ku shfaqet e veshur me fustan të gjatë e shumë elagante.

Në këtë pamje Rema po duket një zonjë e rëndë. /ORAinfo/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë