Shyhretja thotë “Musafir te djali”, ky është reagimi i Leartës

Kënegëtarja e njohur Shyhrete Behluli para pak çastesh ka publikuar këngën e re “Musafir te djali”.

Kënga e sapo pblikuar menjëherë është pritur mirë nga publiki, nga të cilët ka marrë komente të mira.

Pas publikimit të kësaj këngë në mbështejte i ka dalë edhe reja, Learta Jakupi, përcjell ORAinfo.

Ajo titullin e kësaj kënge e ka publikuar në profilin e saj.

Shyhretja dhe Learta vazhdojnë të jenë ndër përsonalitetet më të pëlqyera nga publiku

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë