Pamje hot nga Big Brother Vip, zhvishen Beniada dhe Einxhel, i masazhon Kledi

Pamje të nxehta vijnë nga Big Brother VIP.

Beniada dhe Einxhel janë zhveshur në shtëpinë e Big Brother VIP.

Ato u masazhuan nga Kledi, njëra pas tjetrës.

Ndërkohë, gjatë ditës së sotme nga kjo shtëpi doli Igli për shkaqe shëndetësore.

Ndiqni videon më poshtë…

 

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë