Kështu e kombinon Violetë Kukaj maskën me veshjen e saj

Violetë Kukaj, është njëra nga artistet që i ka qëndruar gjatë skenës muzikore.

Ajo, me zërin dhe talentin e saj në muzikë i ka bërë për vete një numër të madh adhuruesish, shkruan ORAinfo.

Ndonëse, kohëve të fundit nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri, Violeta prapë se prapë ka qenë në qendër të vëmendjes, por kësaj radhe për stilin e veçantë të saj.

E veshur me një palë komplete ngjyrë kafe, Violeta ka ditur të kombinojë mirë edhe maskën e cila po shërben si masë parandaluese ndaj koronavirusit.

Një gjë duhet pranuar, ajo po duket shumë unike me stilin e saj./ORAinfo/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë