Njomza tregon se është tejet e zonja – grimoset vetë

Njomza e publikon vetën duke u grimosur.

Njomza është një emër që në shumë raste kalon në lajm.

Ajo njihet për duart e arta që ka, duke realizuar ndryshime tek shumë femra, shkruan kosovarja.

Pasi që ka një përkushtim të madh edhe tek vetja, në çdo kohë duket bukur dhe e dalluar.

Këtë herë, me imazhin e postuar ajo ndan disa momente duke rregulluar vetën e që duket perfekte.

Ja shikojeni edhe fustanin që ka veshur.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë