Shyhretja poston foton më të ëmbël me nënën e saj

Shyhret Behluli, padyshim është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo me ëmbëlsinë e saj gjithmonë ka ditur që të i mbajë afër adhuruesit e saj besnikë, përcjell ORAinfo.

Përveç që e zonja në profesionin e saj, Shyrehtja ka treguar se është shumë e mirë dhe e dashur edhe për familjen e saj të madhe.

Por, personi më i dashuri saj vazhdon të jetë nëna e saj e cila tashmë është e shtyrë në moshë.

Së fundi ajo ka ndarë foto me ndjekësit e saj kur shihet duke e përqafuar atë./ORAinfo/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë