Engjellusha publikon foto e veshur si ‘nuse’, i menjëhershëm është reagimi nga Shyhretja

Engjëllusha Salihu vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ajo sonte ka dalë, duke zgjedhur fustanin me të bukur për ta veshur.

Kësaj pamje nuk i ka rezistuar as nëna e saj, Shyhrete Behluli.

“Engjellusha ime”, ka qenë komenti që Shyhretja i ka bërë sugaricës së saj. /ORAinfo/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë