Mihrija dhe Naimi kanë një apel për qyetatrët

“Vaksionohuni, ju lutem”, Mihrjia dhe Naimi me apel për qytetarët pasi u imunizuan.

Naim Abazi dhe Mihrije Braha kanë bërë një apel.

Çifti i njohur kosovar sot janë vaksinuar me dozën e parë të vaksinës anti Covid 19, shkruan lajmi.net.

Ndërkohë që ata kanë bërë apel tek qytetarët që të mos ngurrojnë ti marrin vaksinat, pasi është mirë për shëndetin e tyre dhe të gjithëve.

“Vaksionohuni ju lutem që të mbroni shëndetin tuaj dhe të tjerëve! Falenderimi ju takon gjithë personelit shëndetësorë në Kosovë….MB, ka shkruar Mihrija sipër imazhit.

Rikujtojmë se përveç muzikës çifti i njohur ka kohë që udhëheqin emisionon televiziv “Odeon”.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë