Sinan Hoxha dhe Anxhela Peristeri sjellin duetin ‘Puthje’

Sinan Hoxha dhe Anxhela Peristeri janë bashkuar për një projekt të ri muzikor.

Kënga quhet ‘Puthje’ dhe erdhi bashkë me një videoklip shumë veror.

Dëgjojeni të plotë më poshtë.

 

 

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë