Shkurta del në darkë me burrin e saj, kush është bukuroshja që po i shoqëron?

Shkurte Gashi u bë e njohur në vendin tonë për zërin e saj tejet të veçantë.

Ajo është këngëtarja që po bën gjithnjë e më shumë bujë në skenën muzikore kosovare, shkruan ORAinfo.

Krahas profesionit, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private, ku para pak muajve është bërë nënë për herë të parë.

E tek pa lindjes, Shkurta e ka bërë publik burrin e saj. Fjala është për Albert Limain nga Prishtina.

Tani Shkurta nuk po i ndal paraqitje në rrjetet sociale me burrin e saj.

Sonte ajo ka dal në darkë me Albertin dhe moderatoren e njohur kosovare, Liberta Spahiun.

Kaq në disponim po duken ata në këtë foto.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë