Adelina e ‘djeg’ rrjetin në bikine, i qet linjat para fansave

Adelina e ‘egër’ në bikine, shfaq linjat para fansave.

Këngëtarja e njohur, Adelina Tahiri ka ditë që ka nisur pushimet verore nën shoqërinë e bashkëshortit dhe djalit, Jonit.

Së fundmi ka publikuar disa poza joshëse duke ekspozuar linjat në bikine, shkruan Indeksonline.

Ajo solli një kombinim fantastik duke sjellë freskinë verore me këto paraqitje.

E egër dhe mjaftë e zjarrtë di të jetë në çdo stinë.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë