Motrat Salihu e vizitojnë Leartën në vendin e punës, veshja e tyre provokuese bie në sy

Engjëllusha Salihu vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ajo sot se bashku me motrën me të madhe, Gresën e kanë vizituar kunatën e tyre, Leartën në vendin e punës.

Të veshura provokuese, ajo shfaqen joshëse në imazhin e fundit, duke mos hezituar ta zbulojnë edhe kërthizen. /ORAinfo/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë