Egzona e Albatritit ndryshon pamje – çfarë u ka bërë kështu flokëve

Gruaja e Albatritit i zgjat shumë flokët.

Albatrit Muqiqi dhe Egzona njihen si ndër çiftet më të dalluar në mediat rozë.

Pasi që kanë një përkushtim të madh për ndjekësit e tyre dyshja janë kalojnë gjithmonë në lajm, shkruan “Kosovarja”.

Është Egzona ajo e cila tërheqë vëmendje të madhe për ndjekësit që ka, duke u shfaqur çdo herë me stil.

Sidomos, me këtë imazh të fundit ajo shkëlqen teksa vërehet që ka shtuar flokët.

Theksojmë, çifti janë prindër të tre fëmijëve.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë