Blero shkon special në Zvicër për ta festuar ditëlindjen e vjehrrit

Blero drejt Zvicrës për ta festuar ditëlindjen e vjehrrit.

Blero ka udhëtuar drejt Zvicrës për ditëlindjen e vjehrrit.

Ai dhe gruaja e tij Afrona nga Prishtina udhëtuan atje për të qenë pranë familjes Dika.

Ka qenë Afrona ajo e cila ndau fotografi në Instagram teksa ka uruar edhe babanë për ditëlindje me fjalët më të mira.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë