Drenicasi Don Xhoni lanson ‘freestyle’-in e ri të titulluar “Unë foli i fundit”

Reperi i njohur shqiptar, Don Xhoni, ka bërë të ditur se do të sjell të reja nga karriera profesionale.

Ai po ashtu kishte informuar se nuk është ‘diss’, por teksti ka vetëm informacione të vërteta.

Ndërkohë në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, ai bëri të ditur se ka sjell projektin në platforma digjitale.

“Unë foli i fundit” mban titullin prodhimtaria, për instrumentalin e së cilës ka punuar producenti Çelik Lipa.

Tekstin e ka shkruar vet artisti, ndërsa për klip u përkujdesën Elena Kelmendi dhe Agon Nushi.

Që në minutat e parë të lansimit, ‘freestyle’-i nga reperi u prit mirë nga fansat e tij.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë