I ka ngjarë nënës me flokë kaçurrela, kaq e ëmbël është bërë vajza e vogël e Kaltrinës

Kaltrina Mikushnica është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë të shkurtër, shkruan ORAinfo.

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka një numër të madh ndjekësish.

Sot ajo ka publikuar një foto të vajzës së saj të vogël, e cila po duket shumë e ëmbël me flokët kaçurrela./ORAinfo/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë