Leonorën nuk do ta njihni, bën ndryshimin e madh

Leonora bën një ndryshim të madh tek vetja.

Leonora Jakupi është një ndër emrat më të dalluar në mediat rozë.

Me një bukuri natyralë që ka, ajo mbetët një femër që gjithmonë qëndron shembull për elegancën që ka, shkruan Kosovarja.

Edhe pse nuk bën undercharge tek vetja, në çdo situatë ajo duket bukur dhe e thjeshtë.

Këtë herë, shihet që këngëtarja ka vendosur të ndryshojë nuancën e flokëve, duke qenë edhe vet kurioze se si do të duket.

Me këtë postim që ka bërë, ajo e bën këtë mbishkrim.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë