Momenti i ëmbël i Arianës me Ermalin

Ermali në një moment të ëmbël me Arianën.

Ermalin dhe Arianën nuk po e ndal as virusi.

Çifti gjithmonë shetiten në vende të ndryshme, duke tërhequr vëmendje të madhe, shkruan Kosovarja.

Këtë herë, derisa ndodhen në Dubai, ata shfaqin momente të shumta për ndjekësit.

Se sa të ëmbël janë, e dëshmon imazhi që shihen së fundmi.

Theksojmë, dyshja janë prindër të katër fëmijëve.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë