Kështu dukeshin Shyhretja e Engji disa vite më parë

Engjëllusha vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo u bë këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto me nënën e saj e cila është realizuar dy vite më parë./ORAinfo/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë