Sabri Fejzullahu godet rëndë “Për Dashurinë”

Këngëtari i mirënjohur kosovar, Sabri Fejzullahu sot ka publikuar projektin e ri.

Bëhet fjalë për këngën e titulluar “Për Dashurinë”, e cila është shoqëruar me videoklip, shkruan IndeksOnline.

Për tekstin dhe muzikën e këngës u përkujdes Pirro Çako, orkestrimin e ka bërë Virusi.

Këngëtari gjatë këtij viti ka qenë mjaft aktiv me projekte muzikore./IndeksOnline/

 

 

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë