Pamje nga festa luksoze për ditëlindjen e 23-të të Arta Nitajt, rrëmben vëmendje me dukjen ekstravagante

Prezantuesja, modelja dhe aktorja e njohur shqiptare, Arta Nitaj, ditën e djeshme (e shtunë) festoi ditëlindjen e 23-të.

Ajo me këtë rast organizoi një festë private luksoze me disa nga miqtë e saj të ngushtë.

 

 

Bukuroshja, e cila numëron fansa të shumtë në rrjetet sociale, ka ndarë disa pamje nga dita speciale.

Ajo ka mahnitur fansat me dukjen glamuroze, teksa për këtë ditëlindje zgjodhi një fustan blu të prerë anash.

 

Artistja nga Peja vjen e mrekullueshme, e cila njëherësh ka marrë vëmendje edhe me pozat provokuese që në disa prej postimeve ka sjell.

 

Sidoqoftë, Arta ka shijuar mjaft shumë këtë festë përkundër situatës së krijuar me COVID-19 – derisa akoma duhet respektuar rregullat që janë dhënë nëpër lokale.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë