Fifi vjen me poza të reja, duket sikurse të ishte modele

Këngëtarja e njohur shqiptare, Filloreta Raçi, kohëve të fundit është komentuar mjaft shumë për dukjen e saj.

Për shkak të disa problemeve shëndetësore, asaj i është dashur që të përkujdeset më shumë për peshën, ndërsa ka humbur disa kilogramë.

Pamja e saj e re po komentohet dhe po pëlqehet shumë nga fansat e këngëtares.

Fotografitë tërheqëse të publikuara së fundmi kanë marrë mijëra pëlqime, teksa edhe komentet e fansave të saj ishin të panumërta.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë