Aktorja shqiptare merr propozimin për martesë: Po, përgjithmonë!

Aktorja dhe modelja Eliona Pitarka ka marrë propozim për martesë nga i dashuri i saj.

Me anë të një postimi në Instagram, Pitarka zbulon se përgjigja e saj ka qenë “Po, përgjithmonë!”.

Aktorja e humorit ka publikuar në Instagram një foto të saj, në të cilën shfaqet duke pozuar me një unazë diamanti në dorë.

“Përgjithmonë NE, Përgjithmonë PO! Ai më propozoi”, ka shkruar Eliona tepër e lumtur.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë