Më në fund, Anxhelina po sjell projektin muzikor më këtë datë

Prej kohësh ka nisur punën për një projekt të ri muzikor dhe pritjes i ka ardhur fundi.

Anxhelina Hadërgjonaj ka finalizuar këngën e re që do të vije bashkë me videoklip.

Përmes rrjeteve sociale, Anxhelina ka shkëputur një pjesë të shkurtër nga klipi duke zbuluar edhe datën e publikimit të këngës.

“25.09.2020”, ka shkruar Anxhelina duke treguar se vetëm edhe pak ditë na ndajnë nga kënga e saj debutuese.

 

 

Në videon e publikuar, Anxhelina shihet mjaft tërheqëse, se çfarë ka përgatitur këngëtarja mbetet të shihet./Indeksonline/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë