Të gjithë në deti, por Leonora për vikendin zgjedh këtë vend të bukur të Kosovës

Ky vit nuk ka qenë aktiv për artistët ashtu siç ishin vitet e mëparshme dhe gjithë kjo për shkak të pandemisë Covid-19.

E këtë verë këngëtarët e kanë shfrytëzuar për tu relaksuar me familjet e tyre duke shijuar pushimet në bregdetin shqiptarë.

Njëjtë ka vepruar edhe Leonora Jakupi, por ajo ka zgjedhur Brezovicën për të pushuar teksa ka postuar edhe pamje nga vendin i mrekullueshëm ku po qëndron.

Ndryshe, kënga e fundit e Leonores është “A m’ke harru.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë