Meda në zi, humb familjarin e dashur

Mehdin Përgjeçaj, këngëtari kosovar i njohur si “Meda”, ka humbur një person të dashur për të.

Meda ka njoftuar fansat se daja i tij ka ndërruar jetë.

“Lamtumirë dajë, Zoti të mëshiroftë e bekoftë me xhennet”, ka shkruar Meda në llogarinë e tij në Instagram, ku ka publikuar edhe foton e të ndjerit.

Në postimin e bërë para pak minutash, Meda ka pranuar ngushëllime nga miqtë dhe fansat e tij.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë