Festa madhështore që u organizua për nipin e Shyhrete Behlulit

Dje ishte një ditë e veçantë për Leartën dhe Kushtrimin, pasi që djali i tyre Matini mbushi 3 vjeç.

Me këtë rast, ata i organizuan një festë mjaft të bukur, shkruan Indeksonline.

Kështu e tërë familja u mblodh e festuan për më të voglin e tyre.

Learta ndau pamje nga festa, e që padyshim ishte madhështore.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë