Ariana e Ermalit duket e mrekullueshme në veshjet tradicionale shqiptare

Bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Ermal Fejzullahu, Ariana është mjaft e përfolur në mediat rozë.

Kjo për faktin se ajo është një femër me stil unik, dhe gjithmonë paraqitet atraktive dhe në hap me trendët e reja të modës.

Por, këtë herë gruaja e Ermali ka befasuar duke u shfaqur si rrallë herë me veshje tradicionale shqiptare.

Ariana shihet e veshur me një dallam teksa ka realizuar një fotosesion mahnitëse me këtë dukje.

 

 

Ndryshe, kujtojmë që Ariana është nënë e katër fëmijëve.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë