Nga bregdeti shqiptar, Afrona shfaq bukurinë

Ajo është tejet e komentuar në rrjete sociale për pozat që merr.

Është kjo modelja Afrona Dika, apo ndryshe bashkëshortja e Bleros.

Së fundmi bukuroshja sjellë foto nga bregdeti shqiptar ku po shijon pushimet, teksa shfaq linjat dhe fytyrën e bukur./Indeksonline

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë